about baner

Про ЖК «Трояндовий»

«Трояндовий» – справжнє європейське містечко неподалік від Києва. Комплекс буде повністю закрито для всіх сторонніх відвідувачів, а навколо території розташований густий сосновий ліс, де кожен житель зможе проводити свій час та дихати свіжим повітрям.

Багаторівневі квартири

У ЖК “Трояндовий” ви можете обрати звичайні квартири, що займають 1 поверх, а бо ж квартири з декількома рівнями - на 2 або 3 поверхи.

Багаторівневі квартири

У ЖК “Трояндовий” ви можете обрати звичайні квартири, що займають 1 поверх, а бо ж квартири з декількома рівнями - на 2 або 3 поверхи.

2-поверхові квартири

Життя на 2-х рівнях дозволить вам чітко розмежити ваші турботи та відпочинок: ви можете віддати перший рівень для щоденних турбот, та відвести 2-й для відпочинку та релаксу.

3-поверхові квартири

Життя на всі 3 рівня гарантує, що у вас та ваших дітей буде власний рівень житла для відпочинку та розваг та сімейна зона для загальних зустрічей, а власна територія біля входу у квартиру та тераса на 3-му рівні квартири додасть відчуття комфорту заміського життя!

image
01.

Прибудинкова територія

Паркомісце розміром 5х6 метрів входить у вартість квартири у ЖК “Трояндовий”. І це дійсно велика перевага перед іншими комплексами!

Мало того, що ви маєте місце для паркування вашого авто, воно ще й розташовано одразу біля входу у квартиру!

Ліворуч та праворуч від паркомісця буде територія загального користування, оснащена лавочками та клумбами.

image
02.

Власна тераса

Якщо ви завжди мріяли про посиденьки на терасі, але не хотіли жити у власному заміському будинку, трирівнева квартира з терасою – ідеальний варіант для вас!

Більшість 3-поверхових плануваннь квартир у ЖК «Трояндовий» передбачає наявність тераси, де ви зможете збирати гостей, зустрічати новий день або займатися фізичними вправами - як вам заманеться!

image
03.

Ліс та озеро поруч

Ми навіть іноді заздримо нашим інвесторам, адже безпосередньо поруч із комплексом знаходиться сосновий ліс та озеро. Тільки уявіть, яке свіже тут повітря!

Ваша майбутня оселя віддалена від шумних загазованих доріг.

Життя поруч з лісом, парками, озером, в оточені малоповерхових сучасних котеджів — це життя у ЖК«Трояндовий».

image
04.

Якісні будівельні матеріали

Для ЖК “Трояндовий” ми обрали тільки якісні та надійні будівельні матеріали.

Однією з переваг є червона цегла, з якої будується ваш будинок.

Такий матеріал стійкий до впливу вологи, температур та зміни сезонів. А мінеральна вата допоможе не просто зберегти тепло в оселі, а ще значно зекономити на опаленні!

image
05.

Комори

Якщо навіть у триповерховій оселі не залишилось місця для ваших лиж або спінінгу, ви можете придбати додаткове приміщення в цокольному поверсі під кладову.

Тут можна зберігати речі або облаштувати майстерню - як забажаєте!

background image

Запрошення до відділу продажу

Якщо ви читаєте цей текст, це - знак, щоб розпочати нове життя у європейському стилі!

Перший крок до втілення мрії - візит до відділу продажів.

Чекаємо на вас з понеділка по суботу з 10:00 до 17:00 за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, 16, офіс №37.

popupimg